Ankara Üniversitesi Zirvede !

Mart 27th, 2024|Ankara Üniversitesi Zirvede ! için yorumlar kapalı

  TÜBİTAK 1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı 2023 yılı sonuçlarına göre Ankara Üniversitesi'nin 30 araştırması projesi desteklenerek Türkiye'deki devlet üniversiteleri arasında en çok projesi desteklenen 2. üniversite olmuştur.

TÜBİTAK 1812 Yatırım Tabanlı Girişimci Destek Programı kapsamında 2024-1 girişimcilerimiz ile süreç bilgilendirme eğitiminde bir araya geldik.

Mart 22nd, 2024|TÜBİTAK 1812 Yatırım Tabanlı Girişimci Destek Programı kapsamında 2024-1 girişimcilerimiz ile süreç bilgilendirme eğitiminde bir araya geldik. için yorumlar kapalı

  TÜBİTAK 1812 Yatırım Tabanlı Girişimci Destek Programı kapsamında 2024-1 girişimcilerimiz ile süreç bilgilendirme eğitiminde bir araya geldik. Girişimcilerimizin Ar-Ge süreçlerini destekliyor, yeni dönemde başarılar diliyoruz.

🚀TTO Koordinatörlüğü , Ankara Üniversitesi SKS desteği ile tüm MYO’larda “Proje Çıkarması” yapıyor!

Şubat 16th, 2024|🚀TTO Koordinatörlüğü , Ankara Üniversitesi SKS desteği ile tüm MYO’larda “Proje Çıkarması” yapıyor! için yorumlar kapalı

    TTO Koordinatörlüğü , Ankara Üniversitesi SKS desteği ile tüm MYO’larda "Proje Çıkarması" yapıyor! TÜBİTAK 2209 A-B ve TÜBİTAK 1812 BİGG Girişimcilik Destek programlarının anlatılacağı "Proje Çıkarması"na tüm öğrencilerimiz davetlidir! Tarih: 26 Şubat-8 Mart

TTO Koordinatörlüğü olarak Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Şubat 16th, 2024|TTO Koordinatörlüğü olarak Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

  TTO Koordinatörlüğü olarak Eğitim Bilimleri Enstitüsü'nde fikri ve sınai mülkiyet hakları ile üniversite-sanayi iş birliğine ilişkin bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Ev sahibi Enstitümüze teşekkür ediyor, eğitim temelli teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

BAP koordinatörlüğü, Araştırma Dekanlığı, Araştırma Dekanlığı Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğü ve AB Eğitim Programı Koordinatörlüğü ile yapılacak etkinliklerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.

Şubat 16th, 2024|BAP koordinatörlüğü, Araştırma Dekanlığı, Araştırma Dekanlığı Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğü ve AB Eğitim Programı Koordinatörlüğü ile yapılacak etkinliklerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. için yorumlar kapalı

  BAP koordinatörlüğü, Araştırma Dekanlığı, Araştırma Dekanlığı Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğü ve AB Eğitim Programı Koordinatörlüğü ile yapılacak etkinliklerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Katılımları için kendilerine teşekkür ediyoruz.

TÜBİTAK 1812 BİGG projesi kapsamında ortak çalışmalara imza attığımız Samsun Teknopark girişimcilik uzmanı Esra Çakır ofisimizi ziyarette bulundu.

Şubat 16th, 2024|TÜBİTAK 1812 BİGG projesi kapsamında ortak çalışmalara imza attığımız Samsun Teknopark girişimcilik uzmanı Esra Çakır ofisimizi ziyarette bulundu. için yorumlar kapalı

  TÜBİTAK 1812 BİGG projesi kapsamında ortak çalışmalara imza attığımız Samsun Teknopark girişimcilik uzmanı Esra Çakır ofisimizi ziyarette bulundu. Nazik ziyaretlerinden ötürü paydaşımıza teşekkür ediyoruz.

Ankara Üniversitesi akademisyenlerimizden Prof. Dr. Nevzat Özel, Dr. Öğr. Üyesi Salih Demir ve Öğr. Gör. Onur Hoşnut ile girişimcilik ve şirketleşme toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Şubat 16th, 2024|Ankara Üniversitesi akademisyenlerimizden Prof. Dr. Nevzat Özel, Dr. Öğr. Üyesi Salih Demir ve Öğr. Gör. Onur Hoşnut ile girişimcilik ve şirketleşme toplantısı gerçekleştirilmiştir. için yorumlar kapalı

  Ankara Üniversitesi akademisyenlerimizden Prof. Dr. Nevzat Özel, Dr. Öğr. Üyesi Salih Demir ve Öğr. Gör. Onur Hoşnut ile girişimcilik ve şirketleşme toplantısı gerçekleştirilmiştir. Akademisyenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.

6.Verimlilik ve Teknoloji Fuarında standımızı ziyaret eden ve bize desteklerini esirgemeyen Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Necdet Ünüvar’a teşekkür ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz .

Şubat 16th, 2024|6.Verimlilik ve Teknoloji Fuarında standımızı ziyaret eden ve bize desteklerini esirgemeyen Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Necdet Ünüvar’a teşekkür ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz . için yorumlar kapalı

  6.Verimlilik ve Teknoloji Fuarında standımızı ziyaret eden ve bize desteklerini esirgemeyen Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Necdet Ünüvar’a teşekkür ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz .

TTO Koordinatörlüğü olarak Onur Yüksek Teknoloji A.Ş’ye ziyaret gerçekleştirildi. Üniversite sanayi iş birliği projeleri ve özel kontratlı sanayi Ar-Ge projeleri husususunda fikir alışverişi yapıldı. AnkaraTTO olarak akademisyenlerimizin ve firmalarımızın yanındayız.

Şubat 16th, 2024|TTO Koordinatörlüğü olarak Onur Yüksek Teknoloji A.Ş’ye ziyaret gerçekleştirildi. Üniversite sanayi iş birliği projeleri ve özel kontratlı sanayi Ar-Ge projeleri husususunda fikir alışverişi yapıldı. AnkaraTTO olarak akademisyenlerimizin ve firmalarımızın yanındayız. için yorumlar kapalı

  TTO Koordinatörlüğü olarak Onur Yüksek Teknoloji A.Ş’ye ziyaret gerçekleştirildi. Üniversite sanayi iş birliği projeleri ve özel kontratlı sanayi Ar-Ge projeleri husususunda fikir alışverişi yapıldı. AnkaraTTO olarak akademisyenlerimizin ve firmalarımızın yanındayız...

TTO Koordinatörlüğü olarak 6.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nın 2. Gününde, teknolojinin nabzını tutuyor, Ar-Ge çalışmalarının heyecanını paylaşıyoruz. Standımıza bütün misafirlerimizi bekliyoruz.

Şubat 16th, 2024|TTO Koordinatörlüğü olarak 6.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nın 2. Gününde, teknolojinin nabzını tutuyor, Ar-Ge çalışmalarının heyecanını paylaşıyoruz. Standımıza bütün misafirlerimizi bekliyoruz. için yorumlar kapalı

  TTO Koordinatörlüğü olarak 6.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nın 2. Gününde, teknolojinin nabzını tutuyor, Ar-Ge çalışmalarının heyecanını paylaşıyoruz. Standımıza bütün misafirlerimizi bekliyoruz.

TTO Koordinatörlüğü olarak 6.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda standımızı ziyaretleri ile onurlandıran TÜBİTAK başkanımız Sayın Prof.Dr.Hasan Mandal’a teşekkürlerimizi sunarız.

Şubat 16th, 2024|TTO Koordinatörlüğü olarak 6.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda standımızı ziyaretleri ile onurlandıran TÜBİTAK başkanımız Sayın Prof.Dr.Hasan Mandal’a teşekkürlerimizi sunarız. için yorumlar kapalı

  TTO Koordinatörlüğü olarak 6.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nda, teknolojinin nabzını tutuyor, Ar-Ge çalışmalarının heyecanını paylaşıyoruz. Standımızı ziyaretleri ile onurlandıran TÜBİTAK başkanımız Sayın Prof.Dr.Hasan Mandal’a teşekkürlerimizi sunarız.

Kimya Mühendisliği Bölümü akademisyenlerimiz Prof.Dr.EMİNE YAĞMUR, Dr.YAVUZ GÖKÇE ve Dr.SAVAŞ YAĞLIKÇI ile girişimcilik ve şirketleşme ön görüşmesi gerçekleştirildi.

Şubat 16th, 2024|Kimya Mühendisliği Bölümü akademisyenlerimiz Prof.Dr.EMİNE YAĞMUR, Dr.YAVUZ GÖKÇE ve Dr.SAVAŞ YAĞLIKÇI ile girişimcilik ve şirketleşme ön görüşmesi gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

  Kimya Mühendisliği Bölümü akademisyenlerimiz Prof.Dr.EMİNE YAĞMUR, Dr.YAVUZ GÖKÇE ve Dr.SAVAŞ YAĞLIKÇI ile girişimcilik ve şirketleşme ön görüşmesi gerçekleştirildi. Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak akademik girişimciliği desteklemeye hız kesmeden devam ediyoruz.

Ankara Üniversitesi FİSAUM Müdürü Prof.Dr.Arzu Oğuz ve Müdür Yardımcıları Doç.Dr.Zehra Özkan Üner,Dr.Öğr.Üyesi Selin Özden Merhacı TTO Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu.

Şubat 16th, 2024|Ankara Üniversitesi FİSAUM Müdürü Prof.Dr.Arzu Oğuz ve Müdür Yardımcıları Doç.Dr.Zehra Özkan Üner,Dr.Öğr.Üyesi Selin Özden Merhacı TTO Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu. için yorumlar kapalı

  Ankara Üniversitesi FİSAUM Müdürü Prof.Dr.Arzu Oğuz ve Müdür Yardımcıları Doç.Dr.Zehra Özkan Üner,Dr.Öğr.Üyesi Selin Özden Merhacı TTO Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu. Hocalarımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Üniversitemiz Siber Güvenlik MYO Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Murat Osmanoğlu ve Nallıhan MYO Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Ayhan Aydın ile görüştük.

Şubat 16th, 2024|Üniversitemiz Siber Güvenlik MYO Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Murat Osmanoğlu ve Nallıhan MYO Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Ayhan Aydın ile görüştük. için yorumlar kapalı

  Üniversitemiz Siber Güvenlik MYO Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Murat Osmanoğlu ve Nallıhan MYO Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Ayhan Aydın ile üniversite sanayi iş birliği, girişimcilik ve patent konularında iş birliklerimizi görüştük. Kıymetli akademisyenlerimize teşekkür ederiz.

AnkaBİGG girişimcilerimizin yatırım hazırlıkları sürüyor.

Şubat 16th, 2024|AnkaBİGG girişimcilerimizin yatırım hazırlıkları sürüyor. için yorumlar kapalı

  ankaBİGG girişimcilerimizin yatırım hazırlıkları sürüyor. 2023-1 çağrı döneminde mükemmelliyet mührü alan girişimcilerimizin yatırım hazırlık süreçleri devam ediyor. Girişimcilerimizi tebrik ediyor, Ar-Ge süreçlerinin her adımında desteklerimizi devam ettiriyoruz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Öğr.Gör. Merve Işık TARAKCI hocamız ile görüşmeler sağlandı.

Şubat 9th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Öğr.Gör. Merve Işık TARAKCI hocamız ile görüşmeler sağlandı. için yorumlar kapalı

  Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Öğr.Gör. Merve Işık TARAKCI hocamıza TTO süreçleri hakkında bilgi verildi.Siber Güvenlik Meslek Yüksek Okulu ile olası iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı.

Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği bölümü akademisyenlerimizden Doç. Dr. Abdullah BEYAZ ile görüşme gerçekleştirdik.

Şubat 9th, 2024|Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği bölümü akademisyenlerimizden Doç. Dr. Abdullah BEYAZ ile görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

  Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği bölümü akademisyenlerimizden Doç. Dr. Abdullah BEYAZ ile Üniversite Sanayi İş Birliği ve Patent konularında görüşme gerçekleştirdik.

Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği akademisyenlerimizden Prof.Dr. Hilal Göktaş ile olası iş birlikleri değerlendirme toplantsı gerçekleştirildi.

Şubat 9th, 2024|Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği akademisyenlerimizden Prof.Dr. Hilal Göktaş ile olası iş birlikleri değerlendirme toplantsı gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

  Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği akademisyenlerimizden Prof.Dr. Hilal Göktaş ile olası iş birlikleri değerlendirme toplantsı gerçekleştirildi. Akademisyenimize nazik ziyareti için teşekkür ederiz.

Eczacılık Fakültesi akademisyenlerimizden Doç.Dr. MÜGE KILIÇARSLAN ve öğrencileri ile proje değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi..

Şubat 9th, 2024|Eczacılık Fakültesi akademisyenlerimizden Doç.Dr. MÜGE KILIÇARSLAN ve öğrencileri ile proje değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.. için yorumlar kapalı

Eczacılık Fakültesi akademisyenlerimizden Doç.Dr. MÜGE KILIÇARSLAN ve öğrencileri ile proje değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Patent ve girişimcilik süreçlerinin konuşulduğu toplantı için değerli akademisyenimize ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

TTO Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Deniz Hukuku Ulusal Araştırma Merkezi (Dehukam) ile Teknoloji Transfer süreçleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Şubat 9th, 2024|TTO Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Deniz Hukuku Ulusal Araştırma Merkezi (Dehukam) ile Teknoloji Transfer süreçleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

  TTO Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Deniz Hukuku Ulusal Araştırma Merkezi (Dehukam) ile Teknoloji Transfer süreçleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Potansiyel iş birlikleri hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Praticmed firmasının sahibi Olcay Çağlar, Diş Hekimliği Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mert Ocak ile görüşme gerçekleştirildi.

Şubat 9th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Praticmed firmasının sahibi Olcay Çağlar, Diş Hekimliği Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mert Ocak ile görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

  Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Praticmed firmasının sahibi Olcay Çağlar, Diş Hekimliği Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mert Ocak ile yeni dönemde iki tane başvuru yapacağımız 1507 ve Nisan ayında başvuru yapacağımız 1505 projeleri hakkında [...]

TTO Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyoistatistik Anabilim Dalı öğretim üyeleri Prof.Dr. Yasemin Yavuz ve Prof.Dr. Atilla Halil Elhan hocalarımız ile görüşme gerçekleştirdik.

Şubat 9th, 2024|TTO Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyoistatistik Anabilim Dalı öğretim üyeleri Prof.Dr. Yasemin Yavuz ve Prof.Dr. Atilla Halil Elhan hocalarımız ile görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

  TTO Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyoistatistik Anabilim Dalı öğretim üyeleri Prof.Dr. Yasemin Yavuz ve Prof.Dr. Atilla Halil Elhan hocalarımız ile TÜBİTAK 2209 A-B öğrenci projeleri ve akademik danışmanlık konularında görüşme gerçekleştirdik.

Tıp Fakültesi, Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Anabilim Dalı Prof.Dr. Esra Çetinkaya ve Dr.Öğrencisi Günel İslamova ile görüşme gerçekleştirildi.

Şubat 9th, 2024|Tıp Fakültesi, Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Anabilim Dalı Prof.Dr. Esra Çetinkaya ve Dr.Öğrencisi Günel İslamova ile görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Tıp Fakültesi, Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Anabilim Dalı Prof.Dr. Esra Çetinkaya ve Dr.Öğrencisi Günel İslamova ile proje,patent ve üniversite-sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirildi.

Ankara Üniversitesi TTO Koordinatörlüğü girişimcilik ve şirketleşme iş birliği çalışmaları sürüyor.

Ocak 12th, 2024|Ankara Üniversitesi TTO Koordinatörlüğü girişimcilik ve şirketleşme iş birliği çalışmaları sürüyor. için yorumlar kapalı

  Ankara Üniversitesi TTO Koordinatörlüğü girişimcilik ve şirketleşme iş birliği çalışmaları sürüyor. Teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerinin gelişimi üzerine gerçekleştirdiğimiz toplantı için UnitPlan yetkililerine teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak TEKNOGEM MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ile görüşmeler gerçekleştirildi.

Ocak 12th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak TEKNOGEM MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ile görüşmeler gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

  Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak TEKNOGEM MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ile proje,üniversite sanayi iş birliği, fikri ve sinai haklar konularında görüşmeler gerçekleştirdik. Firma ile 1501 projesi üzerinde çalışmaları planlandı.

Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Ünüvar başkanlığında Rektör Yardımcıları, BAP, Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü, Genel Sekreter ve Atölye Ekibi ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Ocak 12th, 2024|Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Ünüvar başkanlığında Rektör Yardımcıları, BAP, Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü, Genel Sekreter ve Atölye Ekibi ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

  Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Ünüvar başkanlığında Rektör Yardımcıları, BAP, Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü, Genel Sekreter ve Atölye Ekibi ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Ünüvar başkanlığında Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar Öztük ve Araştırma Dekanımız Prof. Dr. Kaan Orhan ile birlikte Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü 2024 yılı hedeflerini planladık.

Ocak 9th, 2024|Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Ünüvar başkanlığında Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar Öztük ve Araştırma Dekanımız Prof. Dr. Kaan Orhan ile birlikte Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü 2024 yılı hedeflerini planladık. için yorumlar kapalı

Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Ünüvar başkanlığında Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar Öztük ve Araştırma Dekanımız Prof. Dr. Kaan Orhan ile birlikte Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü 2024 yılı hedeflerini planladık. [...]

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü Üniversite Sanayi İş Birliği Modülü Uzmanlarıyla görüşmeler gerçekleştririldi.

Ocak 9th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü Üniversite Sanayi İş Birliği Modülü Uzmanlarıyla görüşmeler gerçekleştririldi. için yorumlar kapalı

  Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü Üniversite Sanayi İş Birliği Modülü Uzmanlarıyla Arş.Gör.Dr. Yavuz GÖKÇE hocamızın TÜBİTAK 1505 başvurusu kapsamında proje öneri formu için yapılan revizyonlar hakkında görüşmeler gerçekleştririldi.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı. Hocalarımıza değerli katkıları için teşekkür ederiz.

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenimiz Prof. Dr. Mehmet Ali Kılıçarslan Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenimiz Prof. Dr. Mehmet Ali Kılıçarslan Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenimiz Prof.Dr.Mehmet Ali Kılıçarslan Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu. Kıymetli akademisyenimize nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimler Enstitüsü ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimler Enstitüsü ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimler Enstitüsü ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı. Hocalarımıza değerli katkıları için teşekkür ederiz.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Diş Hekimliği Fakültesi ve ARDEK Dekanı Sayın Prof. Dr. Kaan Orhan ile proje, üniversite sanayi iş birliği ve fikri sınai haklar konularında görüş alışverişinde bulunduk.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Diş Hekimliği Fakültesi ve ARDEK Dekanı Sayın Prof. Dr. Kaan Orhan ile proje, üniversite sanayi iş birliği ve fikri sınai haklar konularında görüş alışverişinde bulunduk. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Diş Hekimliği Fakültesi ve ARDEK Dekanı Sayın Prof. Dr. Kaan Orhan ile proje, üniversite sanayi iş birliği ve fikri sınai haklar konularında görüş alışverişinde bulunduk. Kıymetli akademisyenimize teşekkür [...]

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Hızlandırıcı Teknolojileri Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Ümit KAYA hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği, fikri ve sinai haklar konularında görüşmeler gerçekleştirdik.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Hızlandırıcı Teknolojileri Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Ümit KAYA hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği, fikri ve sinai haklar konularında görüşmeler gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Hızlandırıcı Teknolojileri Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Ümit KAYA hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği, fikri ve sinai haklar konularında görüşmeler gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ederiz.

TÜBİTAK 1512 BİGG projesi ile fonlanmak üzere Mükemmeliyet Mührü almaya hak kazanan ankaBiGG girişimcilerimize plaket takdim töreni gerçekleştirildi

Ocak 8th, 2024|TÜBİTAK 1512 BİGG projesi ile fonlanmak üzere Mükemmeliyet Mührü almaya hak kazanan ankaBiGG girişimcilerimize plaket takdim töreni gerçekleştirildi için yorumlar kapalı

TÜBİTAK 1512 BİGG projesi ile fonlanmak üzere Mükemmeliyet Mührü almaya hak kazanan ankaBiGG girişimcilerimize plaket takdim töreni gerçekleştirildi. Araştırmalarını sürdüren girişimcilerimizi tebrik ediyor, Ankara Üniversitesi olarak her daim çalışmalarını destekliyoruz.

Sağlık Bilimleri Enstitüsü yüksek lisans öğrencilerine Proje ve Makale Yazma dersi kapsamında TTO Koordinatörlüğü olarak alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından akademisyen ve öğrenci projeleri, girişimcilik ve fikri mülkiyet hakları başlıkları hakkında eğitimler verildi.

Ocak 8th, 2024|Sağlık Bilimleri Enstitüsü yüksek lisans öğrencilerine Proje ve Makale Yazma dersi kapsamında TTO Koordinatörlüğü olarak alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından akademisyen ve öğrenci projeleri, girişimcilik ve fikri mülkiyet hakları başlıkları hakkında eğitimler verildi. için yorumlar kapalı

Sağlık Bilimleri Enstitüsü yüksek lisans öğrencilerine Proje ve Makale Yazma dersi kapsamında TTO Koordinatörlüğü olarak alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından akademisyen ve öğrenci projeleri, girişimcilik ve fikri mülkiyet hakları başlıkları hakkında eğitimler verildi.

Ankara Üniversitesi Hastaneler Başhekim Yardımcısı Sayın Prof.Dr. Ömer Erdeve ile patent ve üniversite sanayi iş birlikleri hususunda görüşme gerçekleştirildi.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Hastaneler Başhekim Yardımcısı Sayın Prof.Dr. Ömer Erdeve ile patent ve üniversite sanayi iş birlikleri hususunda görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Hastaneler Başhekim Yardımcısı Sayın Prof.Dr. Ömer Erdeve ile patent ve üniversite sanayi iş birlikleri hususunda görüşme gerçekleştirildi. Kıymetli akademisyenimize değerli katkıları için teşekkür ederiz.

ANKÜ Akademi’ de öğretmenlerimize yönelik gerçekleştirmiş olduğumuz TÜBİTAK 2204-A ve 2204-B Proje Hazırlama ve Yazma Eğitimini gerçekleştirdik.

Ocak 8th, 2024|ANKÜ Akademi’ de öğretmenlerimize yönelik gerçekleştirmiş olduğumuz TÜBİTAK 2204-A ve 2204-B Proje Hazırlama ve Yazma Eğitimini gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

ANKÜ Akademi’ de öğretmenlerimize yönelik gerçekleştirmiş olduğumuz TÜBİTAK 2204-A ve 2204-B Proje Hazırlama ve Yazma Eğitimini gerçekleştirdik.

“Erasmus and Research” etkinliği kapsamında TTO Koordinatörlüğü olarak öğrencilerimizle bir araya geldik.Sanayi projeleri, girişimcilik, lisans projeleri erasmus fırsatlarının konuşulduğu etkinlikte ev sahipliği için diş hekimliği fakültemize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Ocak 8th, 2024|“Erasmus and Research” etkinliği kapsamında TTO Koordinatörlüğü olarak öğrencilerimizle bir araya geldik.Sanayi projeleri, girişimcilik, lisans projeleri erasmus fırsatlarının konuşulduğu etkinlikte ev sahipliği için diş hekimliği fakültemize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. için yorumlar kapalı

“Erasmus and Research” etkinliği kapsamında TTO Koordinatörlüğü olarak öğrencilerimizle bir araya geldik.Sanayi projeleri, girişimcilik, lisans projeleri erasmus fırsatlarının konuşulduğu etkinlikte ev sahipliği için diş hekimliği fakültemize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak değer yaratan girişimcilerimizin kitlesel fonlama süreçleri için Fon Bulucu ile görüşme sağladık.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak değer yaratan girişimcilerimizin kitlesel fonlama süreçleri için Fon Bulucu ile görüşme sağladık. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak değer yaratan girişimcilerimizin kitlesel fonlama süreçleri için Fon Bulucu ile görüşme sağladık. Değerli katkıları için Muhammed Bellek’e teşekkür ederiz.

TTO Koordinatörlüğü olarak Türk İnkılap Tarihi Enstitüsüne ziyarette bulunularak üniversite sanayi iş birliği, patent ve girişimcilik konularında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Ocak 8th, 2024|TTO Koordinatörlüğü olarak Türk İnkılap Tarihi Enstitüsüne ziyarette bulunularak üniversite sanayi iş birliği, patent ve girişimcilik konularında bilgi paylaşımında bulunuldu. için yorumlar kapalı

TTO Koordinatörlüğü olarak Türk İnkılap Tarihi Enstitüsüne ziyarette bulunularak üniversite sanayi iş birliği, patent ve girişimcilik konularında bilgi paylaşımında bulunuldu.Enstitü müdürümüz Prof.Dr. MESUT ÇAPA hocamıza ve katılım gösteren hocalarımıza teşekkür ederiz.

Ankara Üniversitesi Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak, İş Bankası Girişimcilik Şubesi ile Yeşil Dönüşüm alanlarında çalışan AR-GE firmalarımızı buluşturduk.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak, İş Bankası Girişimcilik Şubesi ile Yeşil Dönüşüm alanlarında çalışan AR-GE firmalarımızı buluşturduk. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak, İş Bankası Girişimcilik Şubesi ile Yeşil Dönüşüm alanlarında çalışan AR-GE firmalarımızı buluşturduk. İş bankası Girişimcilik Şubesi Tarım Bölümü ve firmalarımıza teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Praticmed firmasının sahibi Olcay Çağlar ile Üniversite Sanayi iş birliği, fikri ve sinai haklar, ticarileşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Praticmed firmasının sahibi Olcay Çağlar ile Üniversite Sanayi iş birliği, fikri ve sinai haklar, ticarileşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Praticmed firmasının sahibi Olcay Çağlar ile Üniversite Sanayi iş birliği, fikri ve sinai haklar, ticarileşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ziraat Fakültesi, Tarım Makineleri Ve Teknolojileri Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof .Dr .Hasan Hüseyin Silleli hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ziraat Fakültesi, Tarım Makineleri Ve Teknolojileri Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof .Dr .Hasan Hüseyin Silleli hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ziraat Fakültesi,Tarım Makineleri Ve Teknolojileri Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof.Dr.Hasan Hüseyin Silleli hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Türk Patent ve Marka Kurumu’nun düzenlemiş olduğu Bilgi Doküman Birimleri Eğitim seminerine katılım sağladık.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Türk Patent ve Marka Kurumu’nun düzenlemiş olduğu Bilgi Doküman Birimleri Eğitim seminerine katılım sağladık. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Türk Patent ve Marka Kurumu’nun düzenlemiş olduğu Bilgi Doküman Birimleri Eğitim seminerine katılım sağladık.Kurum başkanı Prof.Dr.Muhammed Zeki Durak ve emeği geçen tüm kurum personeline teşekkür ederiz.    

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! girişimcilik programı paydaş toplantısına Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak katılım sağladık.

Ocak 8th, 2024|TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! girişimcilik programı paydaş toplantısına Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak katılım sağladık. için yorumlar kapalı

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! girişimcilik programı paydaş toplantısına Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak katılım sağladık. 40’a yakın ekosistem paydaşının katıldığı etkinlik tanışma ve fikir alışverişi oturumu ile sonlandı.  

Sosyal Bilimler Enstitüsü Enstitü Kuruluna katılım sağlanarak Üniversite-Sanayi iş birliği, patent, tasarım, faydalı model konularında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Ocak 8th, 2024|Sosyal Bilimler Enstitüsü Enstitü Kuruluna katılım sağlanarak Üniversite-Sanayi iş birliği, patent, tasarım, faydalı model konularında bilgi paylaşımında bulunuldu. için yorumlar kapalı

Sosyal Bilimler Enstitüsü Enstitü Kuruluna katılım sağlanarak Üniversite-Sanayi iş birliği, patent, tasarım,faydalı model konularında bilgi paylaşımında bulunuldu. Bu fırsatı tanıdığı için Enstitü Müdürümüz Prof. Dr. Alper Özer hocamıza teşekkür ederiz.

Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Ortez Protez bölümünden değerli hocamız sayın CPO MSc Alireza Vasefnia ile girişimcilik ve şirketleşme süreçleri hakkında toplantı gerçekleştirdik.

Ocak 8th, 2024|Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Ortez Protez bölümünden değerli hocamız sayın CPO MSc Alireza Vasefnia ile girişimcilik ve şirketleşme süreçleri hakkında toplantı gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Ortez Protez bölümünden değerli hocamız sayın CPO MSc Alireza Vasefnia ile girişimcilik ve şirketleşme süreçleri hakkında toplantı gerçekleştirdik.

TÜBİTAK 1512 2023-1 çağrısı kapsamında destek almaya hak kazanan ankaBİGG girişimcimiz sayın Doç.Dr.İhsan Doğan hocamız ile hız kesmeden yeni projeler özelinde çalışmalarımıza başladık.

Ocak 8th, 2024|TÜBİTAK 1512 2023-1 çağrısı kapsamında destek almaya hak kazanan ankaBİGG girişimcimiz sayın Doç.Dr.İhsan Doğan hocamız ile hız kesmeden yeni projeler özelinde çalışmalarımıza başladık. için yorumlar kapalı

TÜBİTAK 1512 2023-1 çağrısı kapsamında destek almaya hak kazanan ankaBİGG girişimcimiz sayın Doç.Dr.İhsan Doğan hocamız ile hız kesmeden yeni projeler özelinde çalışmalarımıza başladık. Başarısını kutluyor, tekrar tebriklerimizi sunuyoruz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak T.C Tarım ve Orman Bakanlığı TAGEM TTO ve İş Geliştirme Koordinatörü Sn. Serap Coşkun ve AB Uzmanı Sn. Doğan Durna’ ya nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak T.C Tarım ve Orman Bakanlığı TAGEM TTO ve İş Geliştirme Koordinatörü Sn. Serap Coşkun ve AB Uzmanı Sn. Doğan Durna’ ya nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak T.C Tarım ve Orman Bakanlığı TAGEM TTO ve İş Geliştirme Koordinatörü Sn.Serap Coşkun ve AB Uzmanı Sn. Doğan Durna’ya nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Aydan Acar Şahin hocamız ile proje,üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Aydan Acar Şahin hocamız ile proje,üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Aydan Acar Şahin hocamız ile proje,üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ederiz.

IV. Atölye çalışmalarında TTO Koordinatörlüğü olarak sunumumuzu gerçekleştirdik.

Ocak 8th, 2024|IV. Atölye çalışmalarında TTO Koordinatörlüğü olarak sunumumuzu gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

IV. Atölye çalışmalarında TTO Koordinatörlüğü olarak sunumumuzu gerçekleştirdik.Bize bu fırsatı tanıyan Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Ünüvar’a şükranlarımızı sunarız. Ayrıca desteklerinden dolayı Sayın Rektör yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar Öztürk’e de teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Süt Teknolojisi Bölümü öğretim üyesi Prof.Dr. Hamdi Barbaros Özer hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Süt Teknolojisi Bölümü öğretim üyesi Prof.Dr. Hamdi Barbaros Özer hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Süt Teknolojisi Bölümü öğretim üyesi Prof.Dr. Hamdi Barbaros Özer hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Cem Özkan hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Cem Özkan hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Cem Özkan hocamız ile proje, üniversite sanayi iş birliği konularında görüşme gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Doç.Dr.Mehmet Serdar Güzel, Dr. Fatih Ekinci ve Teus firması ile TÜBİTAK1501,1505,1507 projeleri hakkında görüşüldü.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Doç.Dr.Mehmet Serdar Güzel, Dr. Fatih Ekinci ve Teus firması ile TÜBİTAK1501,1505,1507 projeleri hakkında görüşüldü. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Doç.Dr.Mehmet Serdar Güzel, Dr. Fatih Ekinci ve Teus firması ile TÜBİTAK1501,1505,1507 projeleri hakkında görüşüldü.TÜBİTAK 1505 projesi yazma hususunda ocak ayında hazırlıkların başlanmasına karar verildi.

Diş Hekimliği Fakültesi öğrencimiz Ali Korkmaz ile projeler,girişimcilik ve şirketleşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi.

Ocak 8th, 2024|Diş Hekimliği Fakültesi öğrencimiz Ali Korkmaz ile projeler,girişimcilik ve şirketleşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Diş Hekimliği Fakültesi öğrencimiz Ali Korkmaz ile projeler,girişimcilik ve şirketleşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi.

Erciyes Üniversitesi Araştırma Dekanlığı Ev Sahipliğinde düzenlenen “V. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı” na Ankara Üniversitesi TTO koordinatörlüğü ve Araştırma Dekanlığı olarak katılım sağlayarak faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik.

Ocak 8th, 2024|Erciyes Üniversitesi Araştırma Dekanlığı Ev Sahipliğinde düzenlenen “V. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı” na Ankara Üniversitesi TTO koordinatörlüğü ve Araştırma Dekanlığı olarak katılım sağlayarak faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik. için yorumlar kapalı

Erciyes Üniversitesi Araştırma Dekanlığı Ev Sahipliğinde düzenlenen "V. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı" na Ankara Üniversitesi TTO koordinatörlüğü ve Araştırma Dekanlığı olarak katılım sağlayarak faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik. Değerli öğretim üyelerine teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü ekip içi strateji geliştirme toplantısı yapıldı.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü ekip içi strateji geliştirme toplantısı yapıldı. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü ekip içi strateji geliştirme toplantısı yapıldı. Somut adımları sürdürülebilir hale getirmek adına gelecek toplantılar ve gündemler oluşturuldu.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Sisoft Arge merkezine ziyaret gerçekleştirildi.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Sisoft Arge merkezine ziyaret gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Sisoft Arge merkezine ziyaret gerçekleştirildi. Üniversite sanayi iş birliği projeleri ve özel kontratlı sanayi ARGE projeleri hususunda fikir fırtanası yapılarak bir sonraki toplantının gündemi oluşturuldu .

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Fikri Mülkiyet Hukuku Anabilim Dalı Başkanı, FİSAUM Müdürü Prof. Dr. Arzu Oğuz hocamız Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Fikri Mülkiyet Hukuku Anabilim Dalı Başkanı, FİSAUM Müdürü Prof. Dr. Arzu Oğuz hocamız Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Fikri Mülkiyet Hukuku Anabilim Dalı Başkanı, FİSAUM Müdürü Prof.Dr.Arzu Oğuz hocamız Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu. Hocamıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak yeni proje fikirlerini ve ticarileştirme süreçlerine başladığımız 2019/20922 numaralı buluşumuz için değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak yeni proje fikirlerini ve ticarileştirme süreçlerine başladığımız 2019/20922 numaralı buluşumuz için değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak yeni proje fikirlerini ve ticarileştirme süreçlerine başladığımız 2019/20922 numaralı buluşumuz için değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Kıymetli akademisyenlerimize teşekkür ederiz.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı. Hocalarımıza değerli katkıları için teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Mühendislik Fakültesi akademisyenlerimizden Prof.Dr. Ünal Dikmen hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Mühendislik Fakültesi akademisyenlerimizden Prof.Dr. Ünal Dikmen hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Mühendislik Fakültesi akademisyenlerimizden Prof.Dr. Ünal Dikmen hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü’müzü ziyarete gelen Erdem Kaya Patent ve Danışmanlık A.Ş ekibine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü’müzü ziyarete gelen Erdem Kaya Patent ve Danışmanlık A.Ş ekibine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü’müzü ziyarete gelen Erdem Kaya Patent ve Danışmanlık A.Ş ekibine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri ve Türk İnkılap Tarihi Enstitüleri ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri ve Türk İnkılap Tarihi Enstitüleri ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı. için yorumlar kapalı

  Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri ve Türk İnkılap Tarihi Enstitüleri ile yapılacak iş birlikleri hakkında görüşmeler sağlandı. Hocalarımıza değerli görüşleri için teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile yapılacak işbirlikleri hakkında görüşmeler sağlandı.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile yapılacak işbirlikleri hakkında görüşmeler sağlandı. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile yapılacak işbirlikleri hakkında görüşmeler sağlandı. Enstitü müdür ve müdür yardımcıları hocalarımıza değerli görüşleri için teşekkür ederiz.

ATO Congresıum’da gerçekleşen Hayat Boyu Öğrenme ve Eğitim Fuarı’nda Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak standımızda sizlerle birlikteyiz.

Ocak 8th, 2024|ATO Congresıum’da gerçekleşen Hayat Boyu Öğrenme ve Eğitim Fuarı’nda Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak standımızda sizlerle birlikteyiz. için yorumlar kapalı

ATO Congresıum’da gerçekleşen Hayat Boyu Öğrenme ve Eğitim Fuarı’nda Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak standımızda sizlerle birlikteyiz.

Ankara Üniversitesi Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Avrupa Patent Vekili ve InPeraIP’nin kurucusu Volkan Hamamcıoğlu ile olası işbirliği konularında görüşme gerçekleştirildi.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Avrupa Patent Vekili ve InPeraIP’nin kurucusu Volkan Hamamcıoğlu ile olası işbirliği konularında görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Avrupa Patent Vekili ve InPeraIP’nin kurucusu Volkan Hamamcıoğlu ile olası işbirliği konularında görüşme gerçekleştirildi.

IPA kapsamında yürütülen Agrigenomics Hub Genomik Araştırma Merkez Projesi eğitimleri devam ediyor.

Ocak 8th, 2024|IPA kapsamında yürütülen Agrigenomics Hub Genomik Araştırma Merkez Projesi eğitimleri devam ediyor. için yorumlar kapalı

IPA kapsamında yürütülen Agrigenomics Hub Genomik Araştırma Merkez Projesi eğitimleri devam ediyor. Quality Management kapsamında ISO 9001 ve ISO 17025 süreçleri hakkında eğitimimiz ikinci gününde Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü’nde tamamlandı.

IPA kapsamında yürütülen Agrigenomics Hub Genomik Araştırma Merkez Projesi eğitimleri devam ediyor.

Ocak 8th, 2024|IPA kapsamında yürütülen Agrigenomics Hub Genomik Araştırma Merkez Projesi eğitimleri devam ediyor. için yorumlar kapalı

IPA kapsamında yürütülen Agrigenomics Hub Genomik Araştırma Merkez Projesi eğitimleri devam ediyor. Quality Management kapsamında ISO9001 ve ISO17025 süreçleri hakkında ilk eğitimimiz Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğünde gerçekleştirildi.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü Ankara Üniversitesi AB Eğitim Programları Koordinatörü (Erasmus Ofisi) Dr. Öğr. Üyesi Cafer Yıldırım ile bir araya geldi.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü Ankara Üniversitesi AB Eğitim Programları Koordinatörü (Erasmus Ofisi) Dr. Öğr. Üyesi Cafer Yıldırım ile bir araya geldi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü Ankara Üniversitesi AB Eğitim Programları Koordinatörü (Erasmus Ofisi)Dr.Öğr.Üyesi Cafer Yıldırım ile biraraya geldi. Teknoloji Transferi ve şirketleşme süreçlerinin anlatıldığı toplantıda işbirlikleri değerlendirildi.

Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölüm Başkanı Prof.Dr.Selim Selam hocamız ile Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü çalışmaları kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Ocak 8th, 2024|Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölüm Başkanı Prof.Dr.Selim Selam hocamız ile Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü çalışmaları kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı. için yorumlar kapalı

Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölüm Başkanı Prof.Dr.Selim Selam hocamız ile Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü çalışmaları kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Ankara Üniversitesi Tıp fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Ürojinekoloji Doktora öğrencisi Dr. Günel İslamova ile patent odaklı görüşme gerçekleştirildi.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Tıp fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Ürojinekoloji Doktora öğrencisi Dr. Günel İslamova ile patent odaklı görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Tıp fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Ürojinekoloji Doktora öğrencisi Dr. Günel İslamova ile patent odaklı görüşme gerçekleştirildi.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenlerimizden Prof. Dr. Mehmet Ali Kılıçarslan hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenlerimizden Prof. Dr. Mehmet Ali Kılıçarslan hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenlerimizden Prof. Dr. Mehmet Ali Kılıçarslan hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak A.Ü Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenlerimizden Dr. Öğr. Üyesi Mert Ocak hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak A.Ü Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenlerimizden Dr. Öğr. Üyesi Mert Ocak hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenlerimizden Dr. Öğr. Üyesi Mert Ocak hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak A.Ü Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenlerimizden Doç.Dr. Gülbike Demirel hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 8th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak A.Ü Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenlerimizden Doç.Dr. Gülbike Demirel hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenlerimizden Doç.Dr. Gülbike Demirel hocamız ile patent ve üniversite sanayi iş birliği odaklı görüşme gerçekleştirdik.

Teknokent- TTO koordinatörlüğü olarak IPA kapsamında kurulan AgriGenomics Hub genomik araştırma merkezini ziyaret ettik.

Ocak 8th, 2024|Teknokent- TTO koordinatörlüğü olarak IPA kapsamında kurulan AgriGenomics Hub genomik araştırma merkezini ziyaret ettik. için yorumlar kapalı

Teknokent- TTO koordinatörlüğü olarak IPA kapsamında kurulan AgriGenomics Hub genomik araştırma merkezini ziyaret ettik. Merkez, yüksek teknoloji alt yapısıyla Ankara Üniversitesi'nin yürütücülüğünde, Türkiye'nin en geniş katılımlı 1004 projesinde hizmet ve destek vermektedir.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yılında saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.

Ocak 8th, 2024|Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yılında saygı, minnet ve özlemle anıyoruz. için yorumlar kapalı

Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 85. yılında saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.

Ankara Üniversitesi Teknokent-TTO koordinatörlüğü olarak üniversitemiz özelinde strateji geliştirme çalışmalarımız sürüyor.

Ocak 8th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknokent-TTO koordinatörlüğü olarak üniversitemiz özelinde strateji geliştirme çalışmalarımız sürüyor. için yorumlar kapalı

  Ankara Üniversitesi Teknokent-TTO koordinatörlüğü olarak üniversitemiz özelinde strateji geliştirme çalışmalarımız sürüyor.

TTO Koordinatörlüğü olarak A.Ü Toprak Bilimi Ve Bitki Besleme Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Oğuz Can TURGAY hocamız ile görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 6th, 2024|TTO Koordinatörlüğü olarak A.Ü Toprak Bilimi Ve Bitki Besleme Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Oğuz Can TURGAY hocamız ile görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Toprak Bilimi Ve Bitki Besleme Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Oğuz Can TURGAY hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ederiz.

Proje Çıkarmamızın 7.gününü Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi ve İlahiyat Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık.

Ocak 6th, 2024|Proje Çıkarmamızın 7.gününü Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi ve İlahiyat Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık. için yorumlar kapalı

Proje Çıkarmamızın 7.gününü Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi ve İlahiyat Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık.

Proje Çıkarmamızın 6.gününü Hemşirelik Fakültesi ve Fen Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık.

Ocak 6th, 2024|Proje Çıkarmamızın 6.gününü Hemşirelik Fakültesi ve Fen Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık. için yorumlar kapalı

Proje Çıkarmamızın 6.gününü Hemşirelik Fakültesi ve Fen Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak 2019/06947 başvuru numaralı tescilli patentimizin ticarileştirilmesi faaliyeti kapsamında Radkor firması ile TÜBİTAK 1505 ve 1702 projeleri hakkında görüşme gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak 2019/06947 başvuru numaralı tescilli patentimizin ticarileştirilmesi faaliyeti kapsamında Radkor firması ile TÜBİTAK 1505 ve 1702 projeleri hakkında görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak 2019/06947 başvuru numaralı tescilli patentimizin ticarileştirilmesi faaliyeti kapsamında Radkor firması ile TÜBİTAK 1505 ve 1702 projeleri hakkında görüşme gerçekleştirildi.

Proje Çıkarmamızın Proje Çıkarmamızın 5.gününü Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık.

Ocak 6th, 2024|Proje Çıkarmamızın Proje Çıkarmamızın 5.gününü Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık. için yorumlar kapalı

Proje Çıkarmamızın Proje Çıkarmamızın 5.gününü Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık.

Proje Çıkarmamızın 4.gününü Eğitim Bilimleri Fakültesi, İletişim Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık.

Ocak 6th, 2024|Proje Çıkarmamızın 4.gününü Eğitim Bilimleri Fakültesi, İletişim Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık. için yorumlar kapalı

Proje Çıkarmamızın 4.gününü Eğitim Bilimleri Fakültesi, İletişim Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık.

Proje Çıkarmamızın 3.gününü Mühendislik Fakültesi ve Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerinin katılımları ile tamamladık.

Ocak 6th, 2024|Proje Çıkarmamızın 3.gününü Mühendislik Fakültesi ve Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerinin katılımları ile tamamladık. için yorumlar kapalı

Proje Çıkarmamızın 3.gününü Mühendislik Fakültesi ve Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerinin katılımları ile tamamladık.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ziraat Fakültesi Öğretim Üyelerimiz Doç.Dr. ZÜHAL DİLAVER ve Dr.ECEM HOŞGÖR ile TÜBİTAK 1505 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ziraat Fakültesi Öğretim Üyelerimiz Doç.Dr. ZÜHAL DİLAVER ve Dr.ECEM HOŞGÖR ile TÜBİTAK 1505 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ziraat Fakültesi Öğretim Üyelerimiz Doç.Dr. ZÜHAL DİLAVER ve Dr.ECEM HOŞGÖR ile TÜBİTAK 1505 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi.

Proje Çıkarmamızın 2.gününü Siyasal Bilgiler Fakültesi-Mülkiye ve Tıp Fakültesi öğrencilerinin katılımları ile tamamladık.

Ocak 6th, 2024|Proje Çıkarmamızın 2.gününü Siyasal Bilgiler Fakültesi-Mülkiye ve Tıp Fakültesi öğrencilerinin katılımları ile tamamladık. için yorumlar kapalı

Proje Çıkarmamızın 2.gününü Siyasal Bilgiler Fakültesi-Mülkiye ve Tıp Fakültesi öğrencilerinin katılımları ile tamamladık.

Proje Çıkarmamızın 1.gününü Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Eczacılık Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık.

Ocak 6th, 2024|Proje Çıkarmamızın 1.gününü Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Eczacılık Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık. için yorumlar kapalı

Proje Çıkarmamızın 1.gününü Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Eczacılık Fakültesi öğrencilerinin yoğun katılımları ile tamamladık.

TÜBİTAK TEYDEB uzmanları Esma Atılgan ve Esra Cer Yardımoğlu ile 1501,1505,1507,1702 ve 1707 projeleri hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Ocak 6th, 2024|TÜBİTAK TEYDEB uzmanları Esma Atılgan ve Esra Cer Yardımoğlu ile 1501,1505,1507,1702 ve 1707 projeleri hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. için yorumlar kapalı

TÜBİTAK TEYDEB uzmanları Esma Atılgan ve Esra Cer Yardımoğlu ile 1501,1505,1507,1702 ve 1707 projeleri hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. TÜBİTAK’ın değerli uzmanlarına teşekkür ederiz.

IPA kapsamında kurulan Agrigenomik Merkezi Tarım, Gıda ve Hayvancılık Genom Araştırma Merkezi Projesi eğitimleri devam ediyor. Proje kapsamında organize edilen Fikri Sınai Haklar – İş Başı Eğitiminin sonuncusu Teknoloji Transfer Ofisimizde gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|IPA kapsamında kurulan Agrigenomik Merkezi Tarım, Gıda ve Hayvancılık Genom Araştırma Merkezi Projesi eğitimleri devam ediyor. Proje kapsamında organize edilen Fikri Sınai Haklar – İş Başı Eğitiminin sonuncusu Teknoloji Transfer Ofisimizde gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

IPA kapsamında kurulan Agrigenomik Merkezi Tarım, Gıda ve Hayvancılık Genom Araştırma Merkezi Projesi eğitimleri devam ediyor. Proje kapsamında organize edilen Fikri Sınai Haklar - İş Başı Eğitiminin sonuncusu Teknoloji Transfer Ofisimizde gerçekleştirildi.

Ankara Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı tarafından düzenlenmiş olan “Öğrencilere Yönelik Proje Hazırlama Eğitimi” kapsamında TÜBİTAK 2209-A, 2209-B ve 1512-Bigg projeleri öğrencilerimize anlatılmıştır.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı tarafından düzenlenmiş olan “Öğrencilere Yönelik Proje Hazırlama Eğitimi” kapsamında TÜBİTAK 2209-A, 2209-B ve 1512-Bigg projeleri öğrencilerimize anlatılmıştır. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı tarafından düzenlenmiş olan “Öğrencilere Yönelik Proje Hazırlama Eğitimi” kapsamında TÜBİTAK 2209-A, 2209-B ve 1512-Bigg projeleri öğrencilerimize anlatılmıştır.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Kimya Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Emine Yağmur ve Arş.Gör.Dr. Yavuz Gökçe ile proje, üniversite sanayi işbirliği,fikri ve sinai haklar konularında görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Kimya Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Emine Yağmur ve Arş.Gör.Dr. Yavuz Gökçe ile proje, üniversite sanayi işbirliği,fikri ve sinai haklar konularında görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Kimya Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Emine Yağmur ve Arş.Gör.Dr. Yavuz Gökçe ile proje, üniversite sanayi işbirliği,fikri ve sinai haklar konularında görüşme gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenlerimize teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Hasan Onur Keleş hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Hasan Onur Keleş hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Hasan Onur Keleş hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ederiz.

Diş Hekimliği Fakültesi mezunlarımızdan ve eski öğrenci temsilcisi Deniz Baran Bek ve Fakültemiz 4. sınıf öğrencisi Ali Korkmaz ile projeler, fikri ve sinai haklar, ticarileşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Diş Hekimliği Fakültesi mezunlarımızdan ve eski öğrenci temsilcisi Deniz Baran Bek ve Fakültemiz 4. sınıf öğrencisi Ali Korkmaz ile projeler, fikri ve sinai haklar, ticarileşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Diş Hekimliği Fakültesi mezunlarımızdan ve eski öğrenci temsilcisi Deniz Baran Bek ve Fakültemiz 4. sınıf öğrencisi Ali Korkmaz ile projeler, fikri ve sinai haklar, ticarileşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. Mehmet Serdar GÜZEL hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. Mehmet Serdar GÜZEL hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. Mehmet Serdar GÜZEL hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ederiz.

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Temel Tıp Bilimler Bölümü Dr. Öğr.Üyesi Mert Ocak ve Praticmed firmasıyla Üniversite Sanayi işbirliği, fikri ve sinai haklar, ticarileşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Temel Tıp Bilimler Bölümü Dr. Öğr.Üyesi Mert Ocak ve Praticmed firmasıyla Üniversite Sanayi işbirliği, fikri ve sinai haklar, ticarileşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Temel Tıp Bilimler Bölümü Dr. Öğr.Üyesi Mert Ocak ve Praticmed firmasıyla Üniversite Sanayi işbirliği, fikri ve sinai haklar, ticarileşme konuları üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak öğrenci konseyi temsilcilerimiz ile birlikte yapacağımız öğrenci projeleri eğitim serisi hakkında görüşmeler gerçekleştirdik.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak öğrenci konseyi temsilcilerimiz ile birlikte yapacağımız öğrenci projeleri eğitim serisi hakkında görüşmeler gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak öğrenci konseyi temsilcilerimiz ile birlikte yapacağımız öğrenci projeleri eğitim serisi hakkında görüşmeler gerçekleştirdik.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar ÖZTÜRK başkanlığında, Enstitü müdürlerimiz ile proje,üniversite sanayi işbirliği,patent ve girişimcilik konularında yol haritamızı belirlemek üzere bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar ÖZTÜRK başkanlığında, Enstitü müdürlerimiz ile proje,üniversite sanayi işbirliği,patent ve girişimcilik konularında yol haritamızı belirlemek üzere bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar ÖZTÜRK başkanlığında, Enstitü müdürlerimiz ile proje,üniversite sanayi işbirliği,patent ve girişimcilik konularında yol haritamızı belirlemek üzere bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof.Dr.Murat Efe hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof.Dr.Murat Efe hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof.Dr.Murat Efe hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü, IHI Ülke Temsilcisi Doç.Dr.N.Selcan Türker, Tıp Fakültesi akademisyenimiz Prof.Dr. Oktay Algın ve AB Eğitim Programları Koordinatörü Dr.Öğr.Üyesi Cafer Yıldırım ile TÜBİTAK hibe destekleri konusunda tecrübe paylaşımı yapıldı.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü, IHI Ülke Temsilcisi Doç.Dr.N.Selcan Türker, Tıp Fakültesi akademisyenimiz Prof.Dr. Oktay Algın ve AB Eğitim Programları Koordinatörü Dr.Öğr.Üyesi Cafer Yıldırım ile TÜBİTAK hibe destekleri konusunda tecrübe paylaşımı yapıldı. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü, IHI Ülke Temsilcisi Doç.Dr.N.Selcan Türker, Tıp Fakültesi akademisyenimiz Prof.Dr. Oktay Algın ve AB Eğitim Programları Koordinatörü Dr.Öğr.Üyesi Cafer Yıldırım ile TÜBİTAK hibe destekleri konusunda tecrübe paylaşımı yapıldı.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. HASAN NAZIR hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. HASAN NAZIR hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. HASAN NAZIR hocamız ile proje, üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Biyomedikal Mühendisliği Bölümü akademisyenimiz Prof.Dr.Pınar Yılgör Huri’yi ziyaret ettik.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Biyomedikal Mühendisliği Bölümü akademisyenimiz Prof.Dr.Pınar Yılgör Huri’yi ziyaret ettik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Biyomedikal Mühendisliği Bölümü akademisyenimiz Prof.Dr.Pınar Yılgör Huri’yi ziyaret ettik. Akademisyenimiz ile planladığımız proje, patent,üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü akademisyenimiz Prof. Dr. Asım Egemen Yılmaz’ı ziyaret ettik.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü akademisyenimiz Prof. Dr. Asım Egemen Yılmaz’ı ziyaret ettik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü akademisyenimiz Prof. Dr. Asım Egemen Yılmaz’ı ziyaret ettik. Akademisyenimiz ile planladığımız proje, patent,üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Girişimcilik ve İnovasyon Öğrenci Topluluğu AGİT ile yapılabilecek iş birlikleri hakkında görüşmeler gerçekleştirdik.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Girişimcilik ve İnovasyon Öğrenci Topluluğu AGİT ile yapılabilecek iş birlikleri hakkında görüşmeler gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Girişimcilik ve İnovasyon Öğrenci Topluluğu AGİT ile yapılabilecek iş birlikleri hakkında görüşmeler gerçekleştirdik. Kıymetli arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Agrigenomik merkez projesi kapsamında iş başı eğitimlerimiz devam ediyor. Üçüncüsü gerçekleştirilen IPR eğitimi Teknoloji Transfer Ofisimizde gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Agrigenomik merkez projesi kapsamında iş başı eğitimlerimiz devam ediyor. Üçüncüsü gerçekleştirilen IPR eğitimi Teknoloji Transfer Ofisimizde gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Agrigenomik merkez projesi kapsamında iş başı eğitimlerimiz devam ediyor. Üçüncüsü gerçekleştirilen IPR eğitimi Teknoloji Transfer Ofisimizde gerçekleştirildi.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Tıp Fakültesi akademisyenimiz Prof.Dr.Oktay Algın’ı UMRAM’da ziyaret ettik.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Tıp Fakültesi akademisyenimiz Prof.Dr.Oktay Algın’ı UMRAM’da ziyaret ettik. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Tıp Fakültesi akademisyenimiz Prof.Dr.Oktay Algın’ı UMRAM’da ziyaret ettik. Akademisyenimiz ile planladığımız proje, patent,üniversite sanayi işbirliği konularında görüşme gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ederiz.

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü’nün ortağı olduğu AnkaTheraHub projesinin I.Yönlendirme toplantısı (1st steering committee meeting) Rektör Yardımcımız Sayın Prof.Dr.Hasan Serdar Öztürk başkanlığında ve yoğun dış paydaş katılımıyla gerçekleşti.

Ocak 6th, 2024|Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü’nün ortağı olduğu AnkaTheraHub projesinin I.Yönlendirme toplantısı (1st steering committee meeting) Rektör Yardımcımız Sayın Prof.Dr.Hasan Serdar Öztürk başkanlığında ve yoğun dış paydaş katılımıyla gerçekleşti. için yorumlar kapalı

Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü’nün ortağı olduğu AnkaTheraHub projesinin I.Yönlendirme toplantısı (1st steering committee meeting) Rektör Yardımcımız Sayın Prof.Dr.Hasan Serdar Öztürk başkanlığında ve yoğun dış paydaş katılımıyla gerçekleşti.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak MOTTO Eğitim Bilişim firma yetkilileri ile Sosyal Bilimler alanında yapılabilecek iş birlikleri hakkında görüşme gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak MOTTO Eğitim Bilişim firma yetkilileri ile Sosyal Bilimler alanında yapılabilecek iş birlikleri hakkında görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak MOTTO Eğitim Bilişim firma yetkilileri ile Sosyal Bilimler alanında yapılabilecek iş birlikleri hakkında görüşme gerçekleştirildi.

TEYDEB Başkan Yardımcısı Alp Eren Yurtseven ile Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak tecrübe paylaşım toplantısı gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|TEYDEB Başkan Yardımcısı Alp Eren Yurtseven ile Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak tecrübe paylaşım toplantısı gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

TEYDEB Başkan Yardımcısı Alp Eren Yurtseven ile Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak tecrübe paylaşım toplantısı gerçekleştirildi.

Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Yasemin Kepenekci hocamız Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Yasemin Kepenekci hocamız Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Yasemin Kepenekci hocamız Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğümüzü ziyarette bulundu. Kıymetli hocamıza teşekkür ederiz.

Agrigenomik merkez projesi kapsamında iş başı eğitimlerimiz devam ediyor. İkincisi gerçekleştirilen IPR eğitimi Teknoloji Transfer Ofisimizde gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Agrigenomik merkez projesi kapsamında iş başı eğitimlerimiz devam ediyor. İkincisi gerçekleştirilen IPR eğitimi Teknoloji Transfer Ofisimizde gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Agrigenomik merkez projesi kapsamında iş başı eğitimlerimiz devam ediyor. İkincisi gerçekleştirilen IPR eğitimi Teknoloji Transfer Ofisimizde gerçekleştirildi.

Kök Hücre Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi PELİN KILIÇ hocamız ve ekibi ile TÜBİTAK 1505 ve 1702 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Kök Hücre Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi PELİN KILIÇ hocamız ve ekibi ile TÜBİTAK 1505 ve 1702 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Kök Hücre Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi PELİN KILIÇ hocamız ve ekibi ile TÜBİTAK 1505 ve 1702 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi. Proje başvurularında AnkaraTTO olarak akademisyenlerimizin ve firmalarımızın yanındayız.

IPA kapsamında kurulan Agrigenomik Merkezi Tarım, Gıda ve Hayvancılık Genom Araştırma Merkezi Projesi eğitimleri devam ediyor.

Ocak 6th, 2024|IPA kapsamında kurulan Agrigenomik Merkezi Tarım, Gıda ve Hayvancılık Genom Araştırma Merkezi Projesi eğitimleri devam ediyor. için yorumlar kapalı

IPA kapsamında kurulan Agrigenomik Merkezi Tarım, Gıda ve Hayvancılık Genom Araştırma Merkezi Projesi eğitimleri devam ediyor. Proje kapsamında organize edilen Fikri Sınai Haklar - İş Başı Eğitimini Teknoloji Transfer Ofisimizde gerçekleştirdik.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü kapasite geliştirme çalışmaları sürüyor.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü kapasite geliştirme çalışmaları sürüyor. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü kapasite geliştirme çalışmaları sürüyor. Firmalarımıza daha iyi hizmet sunmak için çözümler geliştirmeye devam ediyoruz.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Kordinatörlüğü olarak Spor Bilimleri Fakültesi dekanımız Prof.Dr. Semiyha TUNCEL’i ziyarette bulunduk.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Kordinatörlüğü olarak Spor Bilimleri Fakültesi dekanımız Prof.Dr. Semiyha TUNCEL’i ziyarette bulunduk. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Kordinatörlüğü olarak Spor Bilimleri Fakültesi dekanımız Prof.Dr. Semiyha TUNCEL’i ziyarette bulunduk. Spor Bilimleri akademisyenleri ve öğrencileri için patent ve girişimcilik konularında yapılacak eğitimler için tarih belirledik.

OWLAQ Eğitim Danışmanlık A.Ş. ile TÜBİTAK 1505, 1507 Üniversite Sanayi İşbirliği destek programları hakkında görüşme gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|OWLAQ Eğitim Danışmanlık A.Ş. ile TÜBİTAK 1505, 1507 Üniversite Sanayi İşbirliği destek programları hakkında görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

OWLAQ Eğitim Danışmanlık A.Ş. ile TÜBİTAK 1505, 1507 Üniversite Sanayi İşbirliği destek programları hakkında görüşme gerçekleştirildi. Proje başvurularında AnkaraTTO olarak akademisyenlerimizin ve firmalarımızın yanındayız.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak İş Bankası Girişimcilik Şubesi açılışına ankaBigg girişimcilerimiz ve Ankara Üniversitesi Teknokent firmamız retinow Health Technologies ile katılım sağladık.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak İş Bankası Girişimcilik Şubesi açılışına ankaBigg girişimcilerimiz ve Ankara Üniversitesi Teknokent firmamız retinow Health Technologies ile katılım sağladık. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak İş Bankası Girişimcilik Şubesi açılışına ankaBigg girişimcilerimiz ve Ankara Üniversitesi Teknokent firmamız Retinow Health Technologies ile katılım sağladık.

Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Mustafa KURBAN hocamız Teknoloji Transfer Ofisimizi ziyarette bulundu.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Mustafa KURBAN hocamız Teknoloji Transfer Ofisimizi ziyarette bulundu. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Mustafa KURBAN hocamız Teknoloji Transfer Ofisimizi ziyarette bulundu. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ederiz.

Sayın Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar ÖZTÜRK ile Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik.

Ocak 6th, 2024|Sayın Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar ÖZTÜRK ile Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Sayın Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar ÖZTÜRK ile Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik.

Ankara Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı Dekan Yardımcımız Sayın Dr.Öğr.Üyesi Fatma Kenevir hocamız ile lisans öğrencilerine yönelik etkinlik ve eğitim planlanması kapsamında bir araya gelindi.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı Dekan Yardımcımız Sayın Dr.Öğr.Üyesi Fatma Kenevir hocamız ile lisans öğrencilerine yönelik etkinlik ve eğitim planlanması kapsamında bir araya gelindi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı Dekan Yardımcımız Sayın Dr.Öğr.Üyesi Fatma Kenevir hocamız ile lisans öğrencilerine yönelik etkinlik ve eğitim planlanması kapsamında bir araya gelindi. Hocamıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ankara Üniversitesi TTO koordinatörlüğü ve Teknokent yönetimi olarak koordinasyon toplantımızı verimli bir şekilde gerçekleştirdik.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi TTO koordinatörlüğü ve Teknokent yönetimi olarak koordinasyon toplantımızı verimli bir şekilde gerçekleştirdik. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi TTO koordinatörlüğü ve Teknokent yönetimi olarak koordinasyon toplantımızı verimli bir şekilde gerçekleştirdik.

Ankara Üniversitesi hak sahipliğinde olan “Zeytinyağında Mitokondri Membran Potansiyelini Değiştiren Yeni Kullanım” başlıklı buluş için ticarileştirme görüşmelerine devam ediyoruz.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi hak sahipliğinde olan “Zeytinyağında Mitokondri Membran Potansiyelini Değiştiren Yeni Kullanım” başlıklı buluş için ticarileştirme görüşmelerine devam ediyoruz. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi hak sahipliğinde olan “Zeytinyağında Mitokondri Membran Potansiyelini Değiştiren Yeni Kullanım” başlıklı buluş için ticarileştirme görüşmelerine devam ediyoruz. Kıymetli firma yetkililerimize teşekkür ederiz.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak emekli akademisyenimiz Prof. Dr. Erdem Buyukbingol ve E-CO Danışmanlık firması ile EIC Pathfinder çalışmalarının ilk adımı atıldı.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak emekli akademisyenimiz Prof. Dr. Erdem Buyukbingol ve E-CO Danışmanlık firması ile EIC Pathfinder çalışmalarının ilk adımı atıldı. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak emekli akademisyenimiz Prof. Dr. Erdem Buyukbingol ve E-CO Danışmanlık firması ile EIC Pathfinder çalışmalarının ilk adımı atıldı.

Ankara Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof.Dr. Necdet Ünüvar ve Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hasan Serdar ÖZTÜRK katılımlarıyla, TEYDEB başkan yardımcısı Alp Eren Yurtseven ve TEYDEB GYK üyeleri ile fikir alışverişinde bulunuldu.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof.Dr. Necdet Ünüvar ve Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hasan Serdar ÖZTÜRK katılımlarıyla, TEYDEB başkan yardımcısı Alp Eren Yurtseven ve TEYDEB GYK üyeleri ile fikir alışverişinde bulunuldu. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof.Dr. Necdet Ünüvar ve Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hasan Serdar ÖZTÜRK katılımlarıyla, TEYDEB başkan yardımcısı Alp Eren Yurtseven ve TEYDEB GYK üyeleri ile fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür [...]

nkara Üniversitesi Rektörlüğü -A.Ü. Teknokent-TTO Koordinatörlüğü ev sahipliğinde, Siber Güvenlik MYO yürütücülüğünde, Dış İlişkiler, İş Geliştirme ve İletişim Ofisimizin desteği ile düzenlenen Bilişim Çalıştayı’nın açılış töreni gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|nkara Üniversitesi Rektörlüğü -A.Ü. Teknokent-TTO Koordinatörlüğü ev sahipliğinde, Siber Güvenlik MYO yürütücülüğünde, Dış İlişkiler, İş Geliştirme ve İletişim Ofisimizin desteği ile düzenlenen Bilişim Çalıştayı’nın açılış töreni gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

nkara Üniversitesi Rektörlüğü -A.Ü. Teknokent-TTO Koordinatörlüğü ev sahipliğinde, Siber Güvenlik MYO yürütücülüğünde, Dış İlişkiler, İş Geliştirme ve İletişim Ofisimizin desteği ile düzenlenen Bilişim Çalıştayı'nın açılış töreni gerçekleştirildi.

Üniversitemiz hak sahipliğinde olan tescilli buluş için 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme çağrısı ve AB Projeleri Fon Destekleri kapsamında Sayın Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar Öztürk hocamızın katılımları ile görüşmeler gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Üniversitemiz hak sahipliğinde olan tescilli buluş için 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme çağrısı ve AB Projeleri Fon Destekleri kapsamında Sayın Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar Öztürk hocamızın katılımları ile görüşmeler gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Üniversitemiz hak sahipliğinde olan tescilli buluş için 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme çağrısı ve AB Projeleri Fon Destekleri kapsamında Sayın Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Serdar Öztürk hocamızın katılımları ile görüşmeler gerçekleştirildi.

Teknokent-TTO Genel Müdürümüz M.GÜRAY DEĞERLİ , TTO Koordinatör Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Osman Donar, firmamız Aquamiracle’ın Girişimcisi Hamza Yavuz ile Sodyum Klorür ve Klordioksit Ar-Ge projeleri ve analizleri üzerine görüşme gerçekleştirdi.

Ocak 6th, 2024|Teknokent-TTO Genel Müdürümüz M.GÜRAY DEĞERLİ , TTO Koordinatör Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Osman Donar, firmamız Aquamiracle’ın Girişimcisi Hamza Yavuz ile Sodyum Klorür ve Klordioksit Ar-Ge projeleri ve analizleri üzerine görüşme gerçekleştirdi. için yorumlar kapalı

Teknokent-TTO Genel Müdürümüz M.GÜRAY DEĞERLİ , TTO Koordinatör Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Osman Donar, firmamız Aquamiracle’ın Girişimcisi Hamza Yavuz ile Sodyum Klorür ve Klordioksit Ar-Ge projeleri ve analizleri üzerine görüşme gerçekleştirdi. Toplantıda Ticarileşme ve [...]

Dr. Öğr. Üyesi Sevcan Kılıç Akıncı hocamız ile Adli Bilimler Enstitümüzde gerçekleştirilmesi planlanan projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu

Ocak 6th, 2024|Dr. Öğr. Üyesi Sevcan Kılıç Akıncı hocamız ile Adli Bilimler Enstitümüzde gerçekleştirilmesi planlanan projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu için yorumlar kapalı

Dr. Öğr. Üyesi Sevcan Kılıç Akıncı hocamız ile Adli Bilimler Enstitümüzde gerçekleştirilmesi planlanan projeler ile ilgili fikir alişverişinde bulunuldu.

AnkaraUni Rektörümüz Sn Prof.Dr.Necdet Ünüvar, AnkaraUnivDis Dekanımız Sn Prof. Dr. Kaan Orhan, TTO Koordinatörümüz Sn Doç. Dr. Aytuğ Okumuş, TTO Fikri Mülkiyet Hakları Uzmanı Sn Öğr. Gör. Müzeyyen Beyza Cangüven ile TURKPATENT Başkanımız Sn Cemil Başpınar’ı ziyaret ettik.

Ocak 6th, 2024|AnkaraUni Rektörümüz Sn Prof.Dr.Necdet Ünüvar, AnkaraUnivDis Dekanımız Sn Prof. Dr. Kaan Orhan, TTO Koordinatörümüz Sn Doç. Dr. Aytuğ Okumuş, TTO Fikri Mülkiyet Hakları Uzmanı Sn Öğr. Gör. Müzeyyen Beyza Cangüven ile TURKPATENT Başkanımız Sn Cemil Başpınar’ı ziyaret ettik. için yorumlar kapalı

AnkaraUni Rektörümüz Sn Prof.Dr.Necdet Ünüvar, AnkaraUnivDis Dekanımız Sn Prof. Dr. Kaan Orhan, TTO Koordinatörümüz Sn Doç. Dr. Aytuğ Okumuş, TTO Fikri Mülkiyet Hakları Uzmanı Sn Öğr. Gör. Müzeyyen Beyza Cangüven ile TÜRKPATENT Başkanımız Sn Cemil [...]

Türk Hızlandırıcı Işınım Laboratuvarı (TARLA) yetkilileri Caner Musaoğlu ve Seda Batramanoğlu ile üniversite ve sanayi arasında kurulması planlanan işbirlikleri görüşüldü

Ocak 6th, 2024|Türk Hızlandırıcı Işınım Laboratuvarı (TARLA) yetkilileri Caner Musaoğlu ve Seda Batramanoğlu ile üniversite ve sanayi arasında kurulması planlanan işbirlikleri görüşüldü için yorumlar kapalı

Türk Hızlandırıcı Işınım Laboratuvarı (TARLA) yetkilileri Caner Musaoğlu ve Seda Batramanoğlu ile üniversite ve sanayi arasında kurulması planlanan işbirlikleri görüşüldü.

Üniversite-Sanayi İş Birliği faaliyetlerimize Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğümüzle devam ediyoruz

Ocak 6th, 2024|Üniversite-Sanayi İş Birliği faaliyetlerimize Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğümüzle devam ediyoruz için yorumlar kapalı

Üniversite-Sanayi İş Birliği faaliyetlerimize Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğümüzle devam ediyoruz. Tıp Fakültemiz öğretim üyesi, aynı zamanda BİGG girişimcimiz Doç. Dr. Mehmet İlker Gökçe’nin proje fikirlerini değerlendirerek yol haritası oluşturduk.

Kök Hücre Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi PELİN KILIÇ ve HücreCELL Biotechnology, Inc. ekibi ile TÜBİTAK 1505 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi

Ocak 6th, 2024|Kök Hücre Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi PELİN KILIÇ ve HücreCELL Biotechnology, Inc. ekibi ile TÜBİTAK 1505 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi için yorumlar kapalı

Kök Hücre Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi PELİN KILIÇ ve HücreCELL Biotechnology, Inc. ekibi ile TÜBİTAK 1505 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi. Proje hazırlamaya yönelik çalışmalar başlatıldı.

Ankara Üniversitesi Yapay Zeka Bölüm Başkanımız, değerli ankaBİGG girişimcimiz Doç. Dr. Abdurrahim Toktaş ile ar-ge projelerinin desteklenmesi için fikir alışverişinde bulunuldu.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Yapay Zeka Bölüm Başkanımız, değerli ankaBİGG girişimcimiz Doç. Dr. Abdurrahim Toktaş ile ar-ge projelerinin desteklenmesi için fikir alışverişinde bulunuldu. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Yapay Zeka Bölüm Başkanımız, değerli ankaBİGG girişimcimiz Doç. Dr. Abdurrahim Toktaş ile ar-ge projelerinin desteklenmesi için fikir alışverişinde bulunuldu. Kıymetli akademisyenimize teşekkür ediyoruz.

Prof.Dr. Nuray Yazihan ve Prof.Dr. Mucahit Taha Ozkaya hocalarımız ile TÜBİTAK 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme Çağrısı kapsamında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Prof.Dr. Nuray Yazihan ve Prof.Dr. Mucahit Taha Ozkaya hocalarımız ile TÜBİTAK 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme Çağrısı kapsamında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Prof.Dr. Nuray Yazihan ve Prof.Dr. Mucahit Taha Ozkaya hocalarımız ile TÜBİTAK 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme Çağrısı kapsamında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Kıymetli akademisyenlerimize teşekkür ederiz.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak Hacettepe Teknoloji Transfer Ofisi Hacettepe_HTTTM ve Kastamonu Teknoloji Transfer Ofisi ile TÜBİTAK 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme Çağrısı kapsamında toplantı gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak Hacettepe Teknoloji Transfer Ofisi Hacettepe_HTTTM ve Kastamonu Teknoloji Transfer Ofisi ile TÜBİTAK 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme Çağrısı kapsamında toplantı gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak Hacettepe Teknoloji Transfer Ofisi  Hacettepe_HTTTM ve Kastamonu Teknoloji Transfer Ofisi ile TÜBİTAK 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme Çağrısı kapsamında toplantı gerçekleştirildi.

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi AnkaraUni_Fen kimya bölümü akademisyenlerimizden Doç.Dr. Burak Derkuş ile girişimcilik ve patent konularında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Ocak 6th, 2024|Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi AnkaraUni_Fen kimya bölümü akademisyenlerimizden Doç.Dr. Burak Derkuş ile girişimcilik ve patent konularında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi AnkaraUni_Fen kimya bölümü akademisyenlerimizden Doç.Dr. Burak Derkuş ile girişimcilik ve patent konularında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Kıymetli akademisyenimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Dr. Öğr. Üyesi Nehir Varol ve METAUNIVERSITY ve OWLAQ firmalarının sahipleriyle TÜBİTAK 1501, 1505, 1507 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi.

Ocak 5th, 2024|Dr. Öğr. Üyesi Nehir Varol ve METAUNIVERSITY ve OWLAQ firmalarının sahipleriyle TÜBİTAK 1501, 1505, 1507 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Dr. Öğr. Üyesi Nehir Varol ve METAUNIVERSITY ve OWLAQ firmalarının sahipleriyle TÜBİTAK 1501, 1505, 1507 Üniversite Sanayi İşbirliği destekleri hakkında görüşme gerçekleştirildi. Proje başvurularında AnkaraTTO olarak akademisyenlerimizin ve firmalarımızın yanındayız.

SoilBiom firma sahibi Atakan Yıldız ile TÜBİTAK 1501, 1505, 1507, 1707 Üniversite Sanayi İşbirliği destek programları hakkında görüşme gerçekleştirildi.

Ocak 5th, 2024|SoilBiom firma sahibi Atakan Yıldız ile TÜBİTAK 1501, 1505, 1507, 1707 Üniversite Sanayi İşbirliği destek programları hakkında görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

SoilBiom firma sahibi Atakan Yıldız ile TÜBİTAK 1501, 1505, 1507, 1707 Üniversite Sanayi İşbirliği destek programları hakkında görüşme gerçekleştirildi. Proje başvurularında AnkaraTTO olarak akademisyenlerimizin ve firmalarımızın yanındayız...

Ankara Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalından kıymetli hocamız Doç.Dr İhsan Doğan’a arge çalışmaları için AnkaraTTO olarak desteklerimizi sürdürüyoruz.

Ocak 5th, 2024|Ankara Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalından kıymetli hocamız Doç.Dr İhsan Doğan’a arge çalışmaları için AnkaraTTO olarak desteklerimizi sürdürüyoruz. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalından kıymetli hocamız Doç.Dr İhsan Doğan’a arge çalışmaları için AnkaraTTO olarak desteklerimizi sürdürüyoruz. Sağlık yazılımı alanında ülkemize yapmış olduğu kıymetli katkılarından dolayı teşekkürlerimizi borç biliriz.

Kök Hücre Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi PELİN KILIÇ ve HücreCELL®️ Biotechnology, Inc. ekibi ile 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme Çağrısı kapsamında görüşmeler gerçekleştirdik

Ocak 5th, 2024|Kök Hücre Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi PELİN KILIÇ ve HücreCELL®️ Biotechnology, Inc. ekibi ile 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme Çağrısı kapsamında görüşmeler gerçekleştirdik için yorumlar kapalı

Kök Hücre Enstitüsü Dr.Öğr.Üyesi PELİN KILIÇ ve HücreCELL Biotechnology, Inc. ekibi ile 1702 Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme Çağrısı kapsamında görüşmeler gerçekleştirdik. Kıymetli akademisyenimiz ve HücreCELL ekibine teşekkür ederiz.

Değerli ankaBİGG girişimcimiz Dr. Çiğdem KANBEŞ DİNDAR hocamız ile 1512 panel hazırlık süreci için bir araya gelindi.

Ocak 5th, 2024|Değerli ankaBİGG girişimcimiz Dr. Çiğdem KANBEŞ DİNDAR hocamız ile 1512 panel hazırlık süreci için bir araya gelindi. için yorumlar kapalı

Değerli ankaBİGG girişimcimiz Dr. Çiğdem KANBEŞ DİNDAR hocamız ile 1512 panel hazırlık süreci için bir araya gelindi.

Proders firma sahibi Ahmet Ay ile TÜBİTAK 1505 Üniversite Sanayi İşbirliği programı hakkında görüşme gerçekleştirildi

Ocak 5th, 2024|Proders firma sahibi Ahmet Ay ile TÜBİTAK 1505 Üniversite Sanayi İşbirliği programı hakkında görüşme gerçekleştirildi için yorumlar kapalı

Proders firma sahibi Ahmet Ay ile TÜBİTAK 1505 Üniversite Sanayi İşbirliği programı hakkında görüşme gerçekleştirildi. Proje başvurularında AnkaraTTO olarak akademisyenlerimizin ve firmalarımızın yanındayız

Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası genel sekreteri Sayın İlke Eren Karacanın katılımları ile “Yenilik Üretmek için Güç Birliği” toplantısında bir araya gelindi.

Kasım 28th, 2023|Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası genel sekreteri Sayın İlke Eren Karacanın katılımları ile “Yenilik Üretmek için Güç Birliği” toplantısında bir araya gelindi. için yorumlar kapalı

Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası genel sekreteri Sayın İlke Eren Karacanın katılımları ile “Yenilik Üretmek için Güç Birliği” toplantısında bir araya gelindi.

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Araştırma Dekanlığı⁩ ile ortaklaşa yürütülecek iş birlikleri için yol haritası oluşturuldu.

Kasım 28th, 2023|Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Araştırma Dekanlığı⁩ ile ortaklaşa yürütülecek iş birlikleri için yol haritası oluşturuldu. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Ankara Üniversitesi Araştırma Dekanlığı⁩ ile ortaklaşa yürütülecek iş birlikleri için yol haritası oluşturuldu.

Buluş sahibi akademisyenlerimiz ile 1702 patent tabanlı teknoloji transfer çağrısı kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kasım 28th, 2023|Buluş sahibi akademisyenlerimiz ile 1702 patent tabanlı teknoloji transfer çağrısı kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı. için yorumlar kapalı

Buluş sahibi akademisyenlerimiz ile 1702 patent tabanlı teknoloji transfer çağrısı kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Ankara Üniversitesi Teknokent firmalarımzdan Synaps Biyoteknoloji Anonim Şirketi genel müdürü Canberk YILDIZ ile firmaya ait patent ve marka başvurularına ait görüşme gerçekleştirildi.

Kasım 28th, 2023|Ankara Üniversitesi Teknokent firmalarımzdan Synaps Biyoteknoloji Anonim Şirketi genel müdürü Canberk YILDIZ ile firmaya ait patent ve marka başvurularına ait görüşme gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknokent firmalarımzdan Synaps Biyoteknoloji Anonim Şirketi genel müdürü Canberk YILDIZ ile firmaya ait patent ve marka başvurularına ait görüşme gerçekleştirildi.

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Doç.Dr.Cem Babadoğan ve Kıymet Selvi Eğitim Destek ve Danışmanlık Ltd.Şti.kurucusu Prof. Dr. Kiymet Selvi ile TÜBİTAK 1505 ve 3005 projeleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Kasım 28th, 2023|Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Doç.Dr.Cem Babadoğan ve Kıymet Selvi Eğitim Destek ve Danışmanlık Ltd.Şti.kurucusu Prof. Dr. Kiymet Selvi ile TÜBİTAK 1505 ve 3005 projeleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Doç.Dr.Cem Babadoğan ve Kıymet Selvi Eğitim Destek ve Danışmanlık Ltd.Şti.kurucusu Prof. Dr. Kiymet Selvi ile TÜBİTAK 1505 ve 3005 projeleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Teknokent – TTO koordinatörlüğü olarak, Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası yönetim kurulu başkanı Sayın Metin Demir ve ekibiyle olası üniversite sanayi işbirliği konularında görüşmeler gerçekleştirildi.

Kasım 28th, 2023|Teknokent – TTO koordinatörlüğü olarak, Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası yönetim kurulu başkanı Sayın Metin Demir ve ekibiyle olası üniversite sanayi işbirliği konularında görüşmeler gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı

-TTO koordinatörlüğü olarak, Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası yönetim kurulu başkanı Sayın Metin Demir ve ekibiyle olası üniversite sanayi işbirliği konularında görüşmeler gerçekleştirildi.

Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Işıl Özakça Gündüz ve Doç. Dr. Banu Kaşkatepe ile TTO faaliyetleri kapsamında görüşmeler gerçekleştirildi. Kıymetli akademisyenlerimize teşekkür ediyoruz.

Kasım 28th, 2023|Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Işıl Özakça Gündüz ve Doç. Dr. Banu Kaşkatepe ile TTO faaliyetleri kapsamında görüşmeler gerçekleştirildi. Kıymetli akademisyenlerimize teşekkür ediyoruz. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Işıl Özakça Gündüz ve Doç. Dr. Banu Kaşkatepe ile TTO faaliyetleri kapsamında görüşmeler gerçekleştirildi. Kıymetli akademisyenlerimize teşekkür ediyoruz.

A.Ü. Teknokent -TTO Koordinatörlüğü, Ankara Ticaret Odası’nı ziyaret etti. ATO Meclis Bşk. Mustafa Deryal ile Yeşil Dönüşüm, TEYDEB, 1505, 1501 gibi Üniversite – Sanayi İşbirliği projelerini değerlendirdi. ATO – Teknokent – TTO ile somut adımlar atılmasında mutabık kalındı.

Kasım 27th, 2023|A.Ü. Teknokent -TTO Koordinatörlüğü, Ankara Ticaret Odası’nı ziyaret etti. ATO Meclis Bşk. Mustafa Deryal ile Yeşil Dönüşüm, TEYDEB, 1505, 1501 gibi Üniversite – Sanayi İşbirliği projelerini değerlendirdi. ATO – Teknokent – TTO ile somut adımlar atılmasında mutabık kalındı. için yorumlar kapalı

A.Ü. Teknokent -TTO Koordinatörlüğü, Ankara Ticaret Odası'nı ziyaret etti. ATO Meclis Bşk. Mustafa Deryal ile Yeşil Dönüşüm, TEYDEB, 1505, 1501 gibi Üniversite - Sanayi İşbirliği projelerini değerlendirdi. ATO - Teknokent - TTO ile somut adımlar [...]

A.Ü. Teknokent ve TTO Koordinatörlüğü Ankara Sanayi Odası- ASO’yu ziyaret etti. TTO Koord. Doç.Dr. Aytuğ Okumuş ve Koord. Yrd. Dr. Osman Donar ile Teknokent -TTO Gen. Md. M.Güray Değerli, Gen. Md. Yrd. Vedat Güçler, ASO Gen.Sek. Mehmet Cansız ve ekibini ziyaret etti.

Kasım 27th, 2023|A.Ü. Teknokent ve TTO Koordinatörlüğü Ankara Sanayi Odası- ASO’yu ziyaret etti. TTO Koord. Doç.Dr. Aytuğ Okumuş ve Koord. Yrd. Dr. Osman Donar ile Teknokent -TTO Gen. Md. M.Güray Değerli, Gen. Md. Yrd. Vedat Güçler, ASO Gen.Sek. Mehmet Cansız ve ekibini ziyaret etti. için yorumlar kapalı

  A.Ü. Teknokent ve TTO Koordinatörlüğü Ankara Sanayi Odası- ASO’yu ziyaret etti. TTO Koord. Doç.Dr. Aytuğ Okumuş ve Koord. Yrd. Dr. Osman Donar ile Teknokent -TTO Gen. Md. M.Güray Değerli, Gen. Md. Yrd. Vedat Güçler, [...]

Ankara Üniversitesi Teknokent-TTO olarak bilimsel proje çıktılarına yönelik iş birlikleri için sağlık ve kozmetik sektöründe önemli çalışmalar yürüten BBMED MEDICAL BIOTECHNOLOGY R&D LTD firması ile görüşme sağlandı.

Kasım 27th, 2023|Ankara Üniversitesi Teknokent-TTO olarak bilimsel proje çıktılarına yönelik iş birlikleri için sağlık ve kozmetik sektöründe önemli çalışmalar yürüten BBMED MEDICAL BIOTECHNOLOGY R&D LTD firması ile görüşme sağlandı. için yorumlar kapalı

  Ankara Üniversitesi Teknokent-TTO olarak bilimsel proje çıktılarına yönelik iş birlikleri için sağlık ve kozmetik sektöründe önemli çalışmalar yürüten BBMED MEDICAL BIOTECHNOLOGY R&D LTD firması ile görüşme sağlandı.

TÜBİTAK TEYDEB Bilimsel Programlar Uzmanları Bilgilendirme Toplantısında Ankara Üniversitesi Teknokent-TTO ekibi ile bir araya geldi.

Kasım 20th, 2023|TÜBİTAK TEYDEB Bilimsel Programlar Uzmanları Bilgilendirme Toplantısında Ankara Üniversitesi Teknokent-TTO ekibi ile bir araya geldi. için yorumlar kapalı

TÜBİTAK TEYDEB Bilimsel Programlar Uzmanı Esra Cer Yardımoğlu ve Başkan Yardımcısı Alp Eren Yurtseven, TÜBİTAK 1513 bilgilendirme toplantısında Ankara Üniversitesi Teknokent-TTO ekibi ile bir araya geldi. Değerli katkılarından ötürü teşekkürlerimizi sunarız.

AnkaBİGG girişimcimiz Doç. Dr. İhsan Doğan Teknoloji Transfer Ofisini ziyarette bulundu.

Kasım 20th, 2023|AnkaBİGG girişimcimiz Doç. Dr. İhsan Doğan Teknoloji Transfer Ofisini ziyarette bulundu. için yorumlar kapalı

AnkaBİGG girişimcimiz, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi kıymetli akademisyenlerinden Doç. Dr. İhsan Doğan Teknoloji Transfer Ofisini ziyarette bulundu. Hocamıza teşekkürlerimizi sunarız.

İletişim Fakültesi kıymetli akademisyenlerimiz Ofisimizi ziyarette bulundu.

Kasım 20th, 2023|İletişim Fakültesi kıymetli akademisyenlerimiz Ofisimizi ziyarette bulundu. için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi, İletişim Fakültesi kıymetli akademisyenlerimiz Prof. Dr. Fatih KESKİN ve Prof. Dr. Abdulrezak Altun Teknoloji Transfer Ofisimizi ziyarette bulundu ve Yeni nesil girişimcilik kültürünün "İletişim" temelli dinamikleri hususunda fikir alışverişi yapıldı. Akademisyenlerimize teşekkür ederiz.

1001 Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı

Kasım 20th, 2023|1001 Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı için yorumlar kapalı

TUBİTAK "1001 Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı” kapsamında 2023 yılı 1. dönemi bilimsel değerlendirme sonuçlarına göre desteklenmeye hak kazanan Üniversitemizin kıymetli akademisyenlerini tebrik ederiz.

Avrupa Patent Vekili ve InPeraIP’nin Kurucusu Volkan Hamamcıoğlu ile İşbirliği Görüşmesi

Kasım 24th, 2022|Avrupa Patent Vekili ve InPeraIP’nin Kurucusu Volkan Hamamcıoğlu ile İşbirliği Görüşmesi için yorumlar kapalı

Ankara Üniversitesi Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğü olarak Avrupa Patent Vekili ve InPeraIP’nin kurucusu Volkan Hamamcıoğlu ile olası işbirliği konularında görüşme gerçekleştirildi.