Haberler

Haberler2021-06-09T09:46:11+03:00

TTO Koordinatörlüğü olarak Biyoteknoloji Enstitüsü akademisyenimiz Prof.Dr.Ali Ergül,Hukuk Fakültesi akademisyenimiz ve Fikri ve Sınai Haklar Değerlendirme Kurulu Müdür Vekilimiz Doç.Dr.Zehra Özkan Üner ile fikri mülkiyet kapsamında görüşme gerçekleştirdik.

Ankara Üniversitesi TTO Koordinatörlüğü olarak Biyoteknoloji Enstitüsü akademisyenimiz Prof.Dr.Ali Ergül,Hukuk [...]

Ankara Üniversitesi TTO koordinatörlüğü olarak Ziraat Fakültesi akademisyenlerimizden Prof.Dr.Cem Özkan hocamız ile teknoloji transfer ofisi faaliyetlerimiz kapsamında görüşme gerçekleştirildi. 

  Ankara Üniversitesi TTO koordinatörlüğü olarak Ziraat Fakültesi akademisyenlerimizden Prof.Dr.Cem [...]

Ankara Üniversitesi değerli buluşçularımızdan Prof.Dr. Emine Demirel Yılmaz Prof.Dr. Suzan Emel Usanmaz 2019/06945 numaralı ‘Toplam Antioksidan Kapasite Ölçüm Kiti’başlıklı buluşu ile patent tescil belgesi almaya hak kazanmıştır. Kıymetli buluşçularımızı tebrik ederiz!

Ankara Üniversitesi değerli buluşçularımızdan Prof.Dr. Emine Demirel Yılmaz Prof.Dr. Suzan [...]

TTO Koordinatörlüğü olarak Doç.Dr. Açelya Yılmazer Aktuna ve Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Altay Ünal ile Üniversite-Sanayi İş Birliğine ilişkin bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

TTO Koordinatörlüğü olarak Doç.Dr. Açelya Yılmazer Aktuna ve Dr.Öğr.Üyesi Mehmet [...]

Ankara Üniversitesi Teknokent bünyesinde yer alan altı firmamız TÜBİTAK 1501 Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı 2023-2 Çağrısı kapsamında ülke ekonomisine katma değeri yüksek projeleri destek almaya hak kazandı.

Ankara Üniversitesi Teknokent bünyesinde yer alan altı firmamız TÜBİTAK 1501 [...]

TTO Koodinatörlüğü olarak Sn Rektörümüz Prof.Dr.Necdet Ünüvar ile Üniversite Sanayi İş Birliği, Girişimcilik ve Fikri Sınai Haklar konu başlıkları özelinde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

  Teknoloji Transfer Ofisi Koodinatörlüğü olarak Sn Rektörümüz Prof.Dr.Necdet Ünüvar [...]

TTO Koordinatörlüğü olarak Ares Vakum temsilcisi Ahmet Başaran ile yeni dönemde başvuru yapacağımız TÜBİTAK TEYDEB 1505-1507 projesine yönelik başvuru öncesi değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

    TTO Koordinatörlüğü olarak Ares Vakum temsilcisi Ahmet Başaran [...]

Avrupa Birliği Eğitim Programları ve Avrupa Birliği Proje Ofisi, Erasmus çerçevesinde seçilen giden öğrenci oryantasyon toplantısında TTO destekleri ve süreçlerine ilişkin bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

  Avrupa Birliği Eğitim Programları ve Avrupa Birliği Proje Ofisi, [...]

Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi bölümü tarafından organize edilen TÜBİTAK 2209A bilgilendirme toplantısında öğrencilere TÜBİTAK 2209-A projesi yazılmasına yönelik bilgilendirme yapıldı.

  Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi bölümü tarafından [...]

Go to Top